Strona główna Medycyna estetyczna Nowa multifunkcyjna platforma od BTL Aesthetics (FILM Z OMÓWIENIEM ZABIEGU)

Nowa multifunkcyjna platforma od BTL Aesthetics (FILM Z OMÓWIENIEM ZABIEGU)

Nowoczesna multiplatforma łącząca działanie monopolarnej fali radiowej z ultradźwiękami celowanymi, przeznaczona do zabiegów na twarz, ciało i strefy intymne – tak w największym skrócie scharakteryzować można nowość w ofercie BTL Aesthetics: EXION™.

O urządzeniu i wykonywanych z jego użyciem zabiegach opowiada dyrektor kliniczny działu medycyny estetycznej BTL Polska – Karolina Gajda:

Urządzenie posiada cztery aplikatory:

aplikator do frakcyjnego RF:

przeznaczony do głębokiej przebudowy tkanki podskórnej, redukcji zmarszczek i blizn, dostępne końcówki z igłami izolowanymi i nieizolowanymi. Nowością na rynku jest aplikator wyposażony w system kontroli impulsu AI, który eliminuje potrzebę wielokrotnych przejść podczas zabiegu. Sztuczna inteligencja (AI) pobiera pomiar impedancji z każdej pojedynczej igły i dostosowuje główne parametry impulsu, aby zoptymalizować dostarczanie energii.

aplikator do ciała:

przeznaczony do zabiegów zarówno na skórę, jak i miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową. Opatentowane połączenie monopolarnej fali radiowej i ultradźwięków celowanych zwiększa produkcję kwasu hialuronowego w celu leczenia wiotkiej skóry. Dodatkowo aplikator wyposażony jest w aktywny system chłodzenia ukierunkowany na różne warstwy tkanki, co umożliwia nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej.

aplikator do twarzy:

nieinwazyjna procedura naturalnie stymulująca kwas hialuronowy, kolagen i elastynę. Opatentowana, jednocześnie działająca energia monopolarnej fali radiowej i ultradźwięków celowanych umożliwia wykonanie bezinwazyjnych i bezbolesnych zabiegów na twarz, szyję, dekolt czy dłonie. Jak informuje producent, skuteczność skojarzenia tych dwóch technologii została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi, obejmującymi różne metody oceny.

aplikator do okolic intymnych EMFEMME 360:

przeznaczony do leczenia wiotkości pochwy i dysfunkcji seksualnych. Zaawansowana technologia 360 pozwala na jednoczesne ogrzewanie tkanki zachowując bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Kompleksowe rozwiązanie dla zdrowia intymnego umożliwia aplikację monopolarnej fali radiowej wywołując lifting pochwy, jak i okolic zewnętrznych.

 

Więcej informacji: https://btlaesthetics.pl/products/exion