Strona główna Kosmetologia i Kosmetyki Atrakcyjniejsza przed latem – profesjonalna pielęgnacja od marki Mediderma w specjalnych zestawach...

Atrakcyjniejsza przed latem – profesjonalna pielęgnacja od marki Mediderma w specjalnych zestawach kosmetyków 1+1

Domowa, codzienna pielęgnacja skóry, to najważniejszy z elementów jej utrzymania w zdrowiu i dobrej formie, warto więc nie dobierać kosmetyków w sposób przypadkowy, lecz o pomoc poprosić ekspertów. Marka Mediderma przed latem postanowiła pomóc w takim doborze przygotowując cztery pełnowymiarowe, komplementarne zestawy kosmetyków, zapewniające pełną, opracowaną przez ekspertów kurację skóry w zakresie fotoprotekcji i nawilżenia, antyoksydacji oraz redukcji przebarwień.

Taniej i kompleksowo

Cztery opracowane na ten sezon przez ekspertów Medidermy zestawy 1+1 (dwa pełnowymiarowe produkty w cenie jednego), to produkty uzupełniające się w zakresie codziennej pielęgnacji dostępne do wyczerpania zapasów.

Ochrona przeciwsłoneczna i nawilżenie

Do nawilżenia skóry i jej ochrony przed słońcem możemy wybrać zestaw z nawilżającym kremem-żelem do twarzy lub zestaw z serum liposomowym z serii HYLANSES MD HA ADVANCE HYDRATION opartej na bazie technologii wielowarstwowego nawilżania. Każdy z powyższych zestawów uzupełnia SUNYSES MD PROTECT&REPAIR fotoprotektor SPF50 o żelowo-kremowej konsystencji.

  • SUNYSES MD PROTECT&REPAIR fotoprotektor SPF50 (dostępny w obu zestawach do nawilżenia i ochrony skóry przed słońcem), to liposomowy żel-krem z enzymami naprawczymi, które zapewniają skórze długotrwałe działanie fotoochronne. Wysoki faktor fotoprotektora zapewnia około 98% ochrony przed promieniami UVB i pozwala na korzystanie ze słonecznej kąpieli około pięćdziesiąt razy dłużej niż 20 minut, czyli tzw. „bezpieczny czas ekspozycji”. Liposomy pomagają naprawić wywołane promieniowaniem UV uszkodzenia komórek i zaburzenia struktury DNA.
  • HYLANSES HA ADVANCE HYDRATION serum liposomowe i HA ADVANCE HYDRATION nawilżający krem-żel zawierają trzy rozmiary kwasu hialuronowego, które docierają do wszystkich warstw skóry. Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej daje widoczne natychmiastowe nawilżenie. Uzupełnia je zamknięty w liposomach kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej, jeszcze bardziej pogłębiający efekt nawilżenia. Serum zwiększa objętość skóry właściwej, wywołując ,,efekt wypełnienia”, który spłyca zmarszczki i linie mimiczne. Skóra staje się jędrna i elastyczna. Serum rekomendowane jest dla skóry suchej, potrzebującej nawilżenia i nawodnienia, oraz skóry wrażliwej. Serum i krem-żel różnią się konsystencją, co pozwala na dobór zestawu spełniającego wymagania naszej skóry oraz osobiste preferencje.

Zestaw 1+1 SUNYSES PROTECT & REPAIR fotoprotektor SPF 50 30 ml + HA ADVANCE Hydration nawilżający krem-żel do twarzy 50 m można obecnie kupić w cenie 208zł, zestaw HYLANSES MD z serum liposomowym dostępny jest w cenie 218zł

Antyoksydacja i nawilżenie

Do ograniczenia działania w skórze wolnych rodników, a tym samym zmniejszania oznak starzenia i spowalniania procesu starzenia się skóry eksperci marki Mediderma przygotowali zestaw 1+1, w skład którego wchodzą: FR-ANTIOX MD liposomowe serum z kwasem ferulowym oraz antyoksydacyjny i przeciwstarzeniowy FR-ANTIOX żel-krem z resweratrolem.

  • FR ANTIOX-MD ANTI-POLLUTION CONCENTRATE to liposomowe serum z kwasem ferulowym, intensywnie i szokowo pielęgnujące skórę dojrzałą. Może być stosowane samodzielnie lub jako serum bazowe między sesjami profesjonalnych zabiegów antyoksydacyjnych.
  • FR ANTIOX-MD ANTI-POLLUTION PROTECT, to krem-żel z resweratrolem; koncentrat antyoksydacyjny i przeciwstarzeniowy zalecany do skóry normalnej i mieszanej. Dzięki synergii składników aktywnych wzmacnia naturalną odpowiedz antyoksydacyjną skóry oraz pomaga chronić skórę przed oznakami starzenia, poprawiając jej nawilżenie, elastyczność i blask.

Mediderma zestaw 1+1 FR ANTIOX-MD ANTI-POLLUTION PROTECT krem-żel z resweratrolem 50 ml + ANTI-POLLUTION Concentrate liposomowe serum z kwasem ferulowym 30 ml można obecnie kupić w cenie 305zł

Intensywna pielęgnacja i ochrona skóry z tendencją do przebarwień

Nieprawidłowa praca melanocytów najczęściej ma podłoże hormonalne lub związane z nadmierną ekspozycją na słońce. Niezależnie od przyczyny przebarwienia są jednym z głównych problemów starzejącej się skóry i – jak żaden inny problem ze skórą – powodują chęć ich ukrycia i – co oczywiste – negatywnie wpływają na postrzeganie siebie. W wielu sytuacjach przebarwienia wymagają konsultacji dermatologicznej, można je jednak skutecznie redukować i zmniejszyć ryzyko powstawania nowych zmian. Zestaw ekspertów Mediderma zawiera depigmentujący krem oraz serum – mieszankę składników o wielokierunkowym działaniu.

Mediderma zestaw 1+1 MELA 360: BELLIS TRX Brighter emulsja rozświetlająca SPF50 30 ml + SPOT CORRECTOR Depigmentujące serum liposomowe 30 ml można obecnie kupić w cenie 299zł

Znajdź najbliższy gabinet pracujący na produktach Mediderma i poznaj zabiegi profesjonalne oraz pielęgnację domową Mediderma.

www.mediderma.pl

artykuł sponsorowany, źródło: materiały prasowe marki Mediderma