Strona główna Eventy Namica around the World

Namica around the World

aptos

100 miast na całym świecie, prezentacja technologii produkcyjnej i szkolenia zabiegowe. Wszystko – oczywiście – na fioletowo. Z początkiem marca spotkaniami edukacyjnymi w Rumunii i Polsce firma Aptos rozpoczęła światowy cykl edukacyjnych warsztatów dla  certyfikowanych lekarzy.

Gośćmi zorganizowanego przez polskiego dystrybutora Aptos, firmę Aesthetic Concept, spotkania w Warszawie, byli współtwórcy metod Aptos: dr n. med. George Sulamanidze i dr n. med. Albina Kajaia, oraz dr n. med. Anna Kadzhaya ze Scientific Department Aptos (połączenie online), oraz dr Iwona Gołębiowska – lekarz medycyny estetycznej, trener Aptos i dr Alberto Diaspro – chirurg szczękowo-twarzowy, trener i ekspert Aptos.

Wydarzenie podzielone zostało na dwie sesje: teoretyczną, obejmującą naukę i technologię zastosowaną w stworzeniu technologii Namica (nici IV generacji z kwasem hialuronowym) i praktyczną. W części teoretycznej dr n. med. George Sulamanidze opowiedział o powstaniu technologii i różnicach w produkcji nici III i IV generacji, dr n. med. Anna Kadzhaya przedstawiła badania przedkliniczne i kliniczne, dr n med. Albina Kajaia kontynuowała ten temat, przedstawiając badania działania nici jako biostymulatora, dr Iwona Gołębiowska opowiedziała natomiast o swoich doświadczeniach w zakresie komunikacji z pacjentem. Dwadzieścioro zaproszonych lekarzy z całej Polski mogło uczestniczyć także w trzech zabiegach środkowej części twarzy przeprowadzonych pod kierunkiem dr Alberto Diaspro.

 

Obok spotkań „Violet”, jakie już odbyło się w Polsce, Aptos planuje także wydarzenia „Magenta” – dwudniowe międzynarodowe szkolenia i sesje praktyczne z udziałem anatoma oraz „Indigo” – dwudniowe sesje praktyczne z międzynarodowymi trenerami Aptos z Gruzji.

fot. Klaudia Frączek, Aesthetic Concept