Strona główna Medycyna estetyczna Szkolenie z powiększania/modelowania pośladków kwasem HA – lek. Przemysław Rusin

Szkolenie z powiększania/modelowania pośladków kwasem HA – lek. Przemysław Rusin

Po co właściwie modelujemy pośladki kwasem hialuronowym?

Wbrew obiegowej opinii nie tylko, aby je powiększyć. Co więcej: powiększanie pośladków wcale nie jest najczęstszym zabiegiem estetycznym tej części ciała. Za pomocą kwasu hialuronowego można zlikwidować nierówności i asymetrię, ujędrnić skórę, a samym pośladkom dodać krągłości.

Kwas hialuronowy, jako substancja naturalnie występująca w organizmie, jest bezpieczny, a zabieg należy do małoinwazyjnych: nie pozostawia żadnych blizn, pozwala szybko wrócić do codziennych aktywności. Efekty tego zabiegu utrzymują się przez kilka lat.

Jak wygląda zabieg modelowania pośladków z użyciem kwasu hialuronowego Hyacorp (MLF1, MLF2), zobaczyć można na stronie szkoleniowej www.hyacorp.pl/filmyszkoleniowe, gdzie prezentuje go lek. Przemysław Rusin – lekarz medycyny estetycznej, z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, szkoleniowiec.

Filmowe materiały Hyacorp udostępnione zostały lekarzom bezpłatnie. Na stronie znajdują się trzy filmy szkoleniowe. Jak zapowiada Bella Pharma, strona będzie okresowo aktualizowana o nowe materiały filmowe ze szkoleniowcami z Polski.