Strona główna Wydarzenia Rusza 4. edycja „Akademii Mediderma”

Rusza 4. edycja „Akademii Mediderma”

 

RUSZA 4. EDYCJA „AKADEMII MEDIDERMA” –

PRESTIŻOWEGO CYKLU SZKOLENIOWEGO HISZPAŃSKIEJ MARKI DERMOKOSMETYKÓW

 JUŻ 4 MARCA 2024 ROZPOCZNIE SIĘ CZWARTA EDYCJA CIESZĄCEGO SIĘ DUŻĄ POPULARNOŚCIĄ WŚRÓD PROFESJONALISTÓW CYKLU SZKOLENIOWEGO AKADEMIA MEDIDERMA. GŁÓWNYM TEMATEM WIOSENNEJ EDYCJI BĘDZIE CHRONOSTARZENIE.

„Akademia Mediderma” to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa, która jest efektem trzech dekad doświadczenia marki i spotkań z pacjentami w gabinecie. Każdego dnia specjaliści Mediderma tworzą rozwiązania na wszystkie problemy skórne, a swoim doświadczeniem chcą dzielić się z innymi ekspertami, tak by lepiej mogli zrozumieć swoich pacjentów, ich oczekiwania i preceyzjnie odpowiadali na ich potrzeby. Uczestwnictwo w „Akademii Mediderma” to skuteczne narzędzie podnoszenia kwalfikacji, forum wsparcia merytorycznego i możliwość zbudowania bezcennej sieci kontaktów.

„W praktyce dr. Gabriela Serrano najważniejsza jest troska o zdrowie skóry pacjentów. Jej kondycja ma bezpośredni wpływ na samopoczucie i postrzeganie siebie, a co za tym idzie: jakość życia. Wychodząc z tego założenia, poszukiwanie najskuteczniejszych rozwiązań pielęgnacyjnych i terapeutycznych stało się naturalną drogą założonej przez niego marki Mediderma. W ramach Akademii Mediderma chcemy dzielić się unikalną wiedzą, by praktyka w gabinecie przynosiła realne korzyści dla pacjentów.” – podsumowuje Anna Kwaśnik, Head of Marketing Mediderma.

Tematem przewodnim 4. edycji „Akademia Mediderma” będzie: „Chronostarzenie – zaawansowana terapia przeciwstarzeniowa według Mediderma”. Uczestnicy szkolenia poznają najnowsze metody opóźniania pojawienia się obiawów starzenie skóry i dbania o jej głęboką rewitalizację poprzez zastosowanie kompleksowych rozwiązań zabiegowych
w terapiach łączonych, a także jakie produkty do pielęgnacji domowej będą najlepszą kontynuacją pielęgnacji wdrożonej w gabinecie.

„Kosmetologia i dermtologia to dziedziny w ciągłym rozwoju. Dlatego aktualizowanie swojej wiedzy jest konieczne, gdy chcemy w swoich gabinetach proponować pacjentom najlpesze i najnowocześniejsze rozwiązania. Akademia Mediderma daje dostęp do aktualnej wiedzy – w teorii i w praktyce. Za Medidermą stoi 30 lat doświadczenia pracy z pacjetem, a proponowane przez markę rozwiązania od lat wyznaczają trendy profesjonalnej pielęgnacji.” –  Elżbieta Skalska, Global Business Director Mediderma.

 

5 EDYCJA „AKADEMIA MEDIDERMA” – HARMONOGRAM SPOTKAŃ:

WARSZAWA     04.03.2024

BIAŁYSTOK       05.03.2024

KRAKÓW         11.03.2024

KATOWICE       12.03.2024

ŁÓDŹ               18.03.2024

POZNAŃ          19.03.2024

LUBLIN              20.03.2024

WROCŁAW      25.03.2024

GDAŃSK          26.03.2024

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

 

***

 INFORMACJE O AKADEMII MOŻNA ZNALEŹĆ W SOCIAL MEDIA MARKI ORAZ NA STRONIE WWW.MEDIDERMA.PL

***

DANE KONTAKTOWE:

Anna Kwaśnik – Head of Marketing Sesderma | a.kwasnik@sesderma.com | 533 319 840

Karolina Czajka-Sochal – Platinium Cast | karolina.czajka@platiniumcast.pl | 602 446 24