Strona główna Wydarzenia Klinika Piotrowiak – nowa klinika w województwie pomorskim

Klinika Piotrowiak – nowa klinika w województwie pomorskim

Klinika Piotrowiak

„Kiedyś – świeżo po studiach – usłyszałem od pewnego dyrektora szpitala, że jeśli chciałbym w tym szpitalu pracować, muszę założyć działalność gospodarczą. Poszedłem do urzędu, usiadłem z formularzem i dopiero zacząłem zastanawiać się, jak ja mam tą działalność nazwać. Wyszło: „Klinika Piotrowiak”. Dziś tamten szpital jest już bardzo daleko, a ja mam przyjemność powitać Was w moim spełnionym marzeniu – Klinice Piotrowiak.” – tymi słowami dr n. med. Michał Piotrowiak rozpoczął oficjalną działalność swojej kliniki w Suchym Dworze koło Gdyni.

Usytuowana zaledwie kilometr od Gdyni klinika, to multicentrum medyczne, w którym na pacjentów czekają gabinety oraz sale zabiegowe i operacyjne, m.in. chirurgia plastyczna, ginekologia, dermatologia, laryngologia i medycyna estetyczna.

Oficjalne otwarcie Kliniki Piotrowiak odbyło się w kameralnym gronie współpracowników i zaproszonych przez Gospodarzy – Joannę i Michała Piotrowiaków – gości, na których przy dźwiękach koncertu skrzypcowego czekał słodki poczęstunek z elementem chirurgii plastycznej, powitalny kieliszek szampana i atrakcje, wśród których nie zabrakło możliwości zwiedzenia bloku operacyjnego, na którym stanęły trzy pokolenia chirurgów: dawny nauczyciel doktora Piotrowiaka: dr Marek Wiśniewski, sam dr n. med. Michał Piotrowiak oraz jego uczeń, lek. Marcin Kołodziej.