Strona główna Wydarzenia I Naukowa Konferencja Off Label Experts

I Naukowa Konferencja Off Label Experts

Już tylko niewiele ponad tydzień został do zakończenia rejestracji na Friday Open Day – przeznaczony dla lekarzy, właścicieli i managerów klinik bezpłatny dzień wykładowy w ramach                 I Naukowej Konferencji Off Label Experts.

Pierwszy, bezpłatny i przeznaczony nie tylko dla lekarzy, ale także dla managerów i właścicieli klinik i gabinetów dzień Konferencji pod hasłem “Tips & Tricks. Praktycy Praktykom”, która w warszawskim hotelu Double Tree by Hilton odbywać się będzie od 6. do 8. października, to między innymi skierowany do najmłodszej grupy lekarzy panel “Młodzi Młodym”, “ABC medycyny estetycznej” – rozwiązania zabiegowe proponowane przez ekspertów w odpowiedzi na problemy najczęściej zgłaszane przez pacjentów oraz przygotowywany przez Off Label wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego panel ekonomiczno-prawny.

Sobota i niedziela, to sesje naukowe, kontynuujące formułę spotkań wypracowanych przez Off Label Experts – jak informuje Organizator: “Podstawowe założenie Konferencji stanowi otwarta dyskusja i wymiana poglądów, bazująca na długoletnim doświadczeniu ekspertów. Eksperci Off Label nie unikają merytorycznych sporów i trudnych pytań. Z jednej strony nieustannie doskonalą swoje umiejętności, aktywnie angażując się weryfikację i rozpowszechnianie najnowszych trendów stosowanych w medycynie estetycznej i funkcjonalnej. Z drugiej – chętnie dzielą się wiedzą praktyczną, którą trudno znaleźć w książkach oraz autorskimi technikami zabiegowymi.” Wśród paneli I Konferencji Naukowej znajdą się m.in. zagadnienia poświęcone medycynie regeneracyjnej, medycynie estetycznej okiem stomatologa oraz związków ginekologii z medycyną estetyczną.

Rejestracja i program całej Konferencji dostępne są na stronie internetowej: www.konferencjaofflabel.co . Redakcja „Estetyka i Chirurgia – Medyczna TV” przyjęła patronat medialny nad I Naukową Konferencją Off Label Experts; o szczegółach Konferencji będziemy informować w naszych artykułach i materiałach filmowych.