Strona główna Wydarzenia III Kongres Medycyny Estetycznej – West Aesthetic Show

III Kongres Medycyny Estetycznej – West Aesthetic Show

West Aesthetic Show - unikalne techniki zabiegowe

polsko - niemieckie towarzystwo medycyny estetycznej

III Kongres Medycyny Estetycznej – „West Aesthetic Show”, organizowany pod patronatem Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging oraz Akademii Nauk Stosowanych im. Mieszka I w Poznaniu prowadzącej zajęcia na Kierunku Medycyna Estetyczna odbędzie się już 23.09.2023 w Poznaniu.

Wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną. Program jest przygotowany tak, by uczestnicy pozyskiwali wiedzę z zakresu najnowszych wytycznych diagnostycznych i zabiegowych w praktyce lekarza medycyny estetycznej, a także poznali stanowisko prawne Ministerstwa Zdrowia i URPL w sprawie standardów reklamy i obrotu produktami medycznymi.

Postaramy się zaprezentować i omówić najnowsze i najciekawsze procedury zabiegowe, które pojawiły się w ostatnich dwóch latach. Będą oczywiście egzosomy, najnowsze stymulatory, urządzenia do automatycznej diagnostyki… Wszystko to, co najnowsze na rynku…- mówi dr n. med. Krzysztof Wachal Kierownik Studiów Podyplomowych Medycyna Estetyczna, Prezes Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging

Konferencja trwa jeden dzień.

Program i szczegóły Kongresu na stronie: http://kongresmedycynyestetycznej.pl/#