Strona główna Wydarzenia AKADEMIA MEDIDERMA JESIEŃ 2023

AKADEMIA MEDIDERMA JESIEŃ 2023

Jesienią 2023 roku  rozpocznie się kolejna –3. edycja Akademii Mediderma, bezprecedensowego wydarzenia na ogólnopolskiej arenie szkoleniowej! Inaugurujące cykl profesjonalnych szkoleń spotkanie odbędzie się w Warszawie 19 września. Przedstawiciele marki podzielą się swoją wiedzą i inspiracjami z zaproszonymi gośćmi – przedstawicielami gabinetów i salonów kosmetycznych.

„Akademia Mediderma” pozwala na wykorzystanie najnowszej wiedzy i doświadczenia ekspertów z zakresu pielęgnacji, trendów, innowacji zabiegowych, technik sprzedaży i sposobów na budowanie długotrwałych relacji z klientami. Wszystko po to, aby Profesjonaliści mogli wykorzystać to w swoich gabinetach i jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby skóry swoich pacjentów.” – Anna Kwaśnik, Head of Marketing Mediderma

Akademia Mediderma to najwyższa merytoryka, eksperckość i zaufanie najlepszych gabinetów. Każda edycja porusza inną tematykę. Podczas 2. edycji Akademia Mediderma zagościła w 9 największych miastach Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu oraz Białymstoku.

Na szkoleniach zjawiło się ponad 1200 osób, aby poszerzyć wiedzę z zakresu pielęgnacji, trendów, innowacji zabiegowych, technik sprzedaży i sposobów na budowanie długotrwałych relacji z klientami. W trakcie szkoleń marka skupiła się na zagadnieniu fotostarzenia. Omówiono kluczowe procesy starzenia się skóry i sposoby na zredukowanie jego objawów.

Zaprezentowano innowacyjne zabiegi z portfolio Mediderma – m.in. DNA RECOVERY PEEL SYSTEM – zabieg wzmacniający naturalną obronę skóry. Gwiazdą minionej edycji był nagradzany już wcześniej (m.in. podczas prestiżowego 44. Kongresu LNE) zabieg PRP MESO SALMON PDRN – efektywna regeneracja skóry z wykorzystaniem polinukleotydów. Pokazano także niezwykle pożądane ostatnio procedury łączone: SUCSES PEEL SYSTEM w połączeniu z polinukleotydami PRP MESO SALMON PDRN i mezoterapią oraz FERULAC PEELS BOOSTER SYSTEM z polinukleotydami PRP MESO SALMON PDRN i mezoterapią. Część zabiegową uzupełniły wykłady dotyczące pielęgnacji oraz sposobów komunikowania pacjentowi odmładzających nowości.

„Marka Mediderma założona przez dr. Gabriela Serrano od samego początku stawia za cel troskę o zdrowie i dobre samopoczucie pacjentów. Rozwiązania proponowane przez Mediderma – zaczynając od profesjonalnych preparatów, przez wyroby medyczne i urządzenia do zabiegów, aż po produkty do pielęgnacji domowej – mają na celu zaspakajać potrzeby skóry w różnym wieku i z różnymi problemami – tłumaczy Elżbieta Skalska, Global Business Director Mediderma. – „Nasze szkolenia w ramach „Akademii Mediderma” pomagają Profesjonalistom wdrażać rozwiązania pielęgnacyjne skrojone na miarę indywidualnych potrzeb skórnych.”

Popularność cyklu jest dowodem na to, że szkolenia są niezbędnym elementem, gdy chcemy w naszych gabinetach proponować skuteczne, innowacyjne i zgodne z najnowszą wiedzą rozwiązania” – dodaje Elżbieta Skalska.