Strona główna Wydarzenia Podkarpackie Dni Dermatologii – przedłużony czas rejestracji

Podkarpackie Dni Dermatologii – przedłużony czas rejestracji

Jeszcze przez tydzień można zarejestrować swój udział w poświęconej łuszczycy i chorobom reumatycznym skóry ogólnopolskiej konferencji „Podkarpackie Dni Dermatologii”, która odbędzie się w dniach od 14 do 16 marca w Rzeszowie. Termin na zgłoszenie udziału i rejestrację został – jak informuje Sandra Jędryszczyk – manager Medica Expert Conferences – przedłużony do końca bieżącego tygodnia.

„Chciałbym, aby nasza Konferencja była okazją do zapoznania się z najnowszymi odkryciami i trendami w diagnostyce i leczeniu oraz stała się platformą do dyskusji nad najbardziej pilnymi i istotnymi problemami opieki medycznej w przypadku tej niezwykle wymagającej grupy dermatoz.” – mówi przewodniczący Komitetu Naukowego Konferencji, prof. dr hab. n. med. Adam Reich.

Podczas konferencji w Rzeszowie wykłady wygłosi ponad pięćdziesięcioro specjalistów z całej Polski. Wśród zaproszonych ekspertów znajdują się m.in. prof. Aleksandra Lesiak, prof. Agnieszka Owczarczyk – Saczonek, prof. Waldemar Placek oraz prof. Krzysztof Simon.

Patronat medialny nad Konferencją sprawuje Grupa Medialna Estetyka i Chirurgia – Medyczna TV. Więcej informacji oraz panel rejestracyjny znależć można na stronie www.konferencje.medicaexpert.pl/pdd/