Strona główna Kosmetologia i Kosmetyki Domowa pielęgnacja dla jędrnej skóry

Domowa pielęgnacja dla jędrnej skóry

domowa pielęgnacja skóry
fot. Noon Aesthetics Polska
Szukasz sposobu, aby przywrócić Twojej skórze odpowiednią gęstość i jędrność, a w efekcie nadać jej młodzieńczy wygląd? 🤔
Linia In-Depth Filler od NOON Aesthetics™ to produkty stworzone specjalnie w celu stymulacji skóry właściwej przy jednoczesnym dbaniu o kondycję naskórka.
Wszystko to dzięki unikalnej kompozycji aminokwasów, peptydów i pomocniczych składników aktywnych, których zadaniem jest poprawa parametrów skóry.
Jakie składniki aktywne znajdziesz w kosmetykach z linii In-Depth Filler?
Peptydy biomimetyczne: cząsteczki stworzone na wzór struktur naturalnie występujących w skórze, które stymulują produkcję włókien podporowych i kwasu hialuronowego
(Palmitoyl Hexapeptide-14, Palmitoyl Tripeptide-38 (MATRIXYL synthe’6TM),
Tetradecyl Aminobutyroylvalylaminobutyric Urea Trifluoroacetate
(TAUT).
▫️Aminokwasy: składowe białek, warunkują prawidłowe działanie procesów regeneracyjnych w skórze (MG6P, Palmitoyl Isoleucyna).
▫️Alteromonas Ferment Extract: ekstrakt pochodzenia naturalnego, który stymuluje produkcję lipidów i kwasu hialuronowego oraz wzmacnia połączenie skórno-naskórkowe.
▫️Hialuronian sodu: wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, który poprzez zdolność do wiązania wody daje widoczny efekt wypłycenia linii mimicznych.
▫️Masło shea: zapewnia silne działanie odżywcze i hamuje nadmierną przezskórną utratę wody, dzięki czemu dba o prawidłowy poziom nawilżenia.

źródło: NOOON Aesthetics Polska