Strona główna Medycyna estetyczna Pokaz zabiegu modelowania ust – dr n. med. Marek Rodzeń

Pokaz zabiegu modelowania ust – dr n. med. Marek Rodzeń

Kobiety od zawsze pragną, aby ich usta były pełne i odpowiednio nawilżone, jednak nie zawsze oczekiwania i marzenia idą w parze z rzeczywistością. Zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym pozwala na ich spełnienie. Zabieg ten wykonuje się zarówno u osób młodych, jak i dojrzałych – także u mężczyzn –  mówi dr n. med. Marek Rodzeń z Nova Clinic.

Z upływem czasu w organizmie ubywa naturalnego kolagenu i kwasu hialuronowego, co powoduje, że usta tracą objętość i jędrność, a nad górną wargą pojawiają się pionowe zmarszczki, rozmyciu ulega też kontur ust. Dzięki podaniu kwasu hialuronowego do wargi górnej i dolnej usta ponownie nabierają objętości, stają się uwydatnione i jędrne, kontur staje się ostry, a zmarszczki nad górną wargą ulegają spłyceniu. Preparat stosowany do ust zawiera odpowiednią gęstość kwasu hialuronowego, który jest miękki i elastyczny. Zapewnia trwałość efektu od około 6 do nawet 12 miesięcy.

Zapraszamy do obejrzenia zabiegu powiększania i modelowania ust wykonanego w Nova Clinic przez dr n. med. Marka Rodzenia