Strona główna Chirurgia Plastyczna Liposukcja laserowa (omówienie i pokaz zabiegu) – dr n. med. Marek Rodzeń

Liposukcja laserowa (omówienie i pokaz zabiegu) – dr n. med. Marek Rodzeń

Bielizna wyszczuplająca, ubieranie się na tzw. cebulkę i inne metody tuszowania zbędnych krągłości i wałeczków niekiedy przestają działać. Bardzo kusząca wydaje się wówczas liposukcja, czyli odsysanie tkanki tłuszczowej.

Odsysanie tkanki tłuszczowej polecane jest osobom, które borykają się z dysproporcją sylwetki spowodowaną nadmiernym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała.

Liposukcja jest pomocna także dla tych, którzy w żaden inny sposób nie mogą pozbyć się nadmiernego nagromadzenia tkanki tłuszczowej w danej okolicy.

Znakiem czasów jest to, że pacjenci zanim poddadzą się danemu zabiegowi, chcą nie tylko o nim poczytać, ale także – i to najlepiej – zobaczyć jego przebieg. Dlatego zapraszam do obejrzenia zabiegu, który przeprowadził dr n. med. Marek Rodzeń z Nova Clinic Leszno.

Już dziś zapraszam też na kanał You Tube dr n. med. Marka Rodzenia i Nova Clinic Leszno, na którym nie zabraknie przygotowywanych we współpracy z naszym studiem filmowym rzetelnych i ciekawych informacji na temat zabiegów chirurgii i medycyny estetycznej.