Strona główna Medycyna estetyczna Siła polinukleotydów – Juvenus – nowy preparat w medycynie estetycznej.

Siła polinukleotydów – Juvenus – nowy preparat w medycynie estetycznej.

Obiecaliśmy, że jesień będzie pełna nowości w medycynie estetycznej, a u nas znajdziecie o nich informacje i filmy. I dotrzymujemy słowa!

 Dziś przedstawiamy JUVENUS – najnowsze preparaty do odbudowy i odmładzania naszej skóry od Croma Pharma. O działaniu polinukleotydów i skuteczności preparatów Juvenus opowiada międzynarodowa trenerka Croma Pharma, dr n.med. Agnieszka Surowiecka.

 Czym jest Juvenus?

 Jest to nowa linia produktów o działaniu przeciwstarzeniowym, na bazie polinukleotydów. Został specjalnie stworzony do zabiegów na różne problemy skóry twarzy i ciała, daje natychmiastowe efekty. Ma działanie nawilżające i antyoksydacyjne, w wyniku czego buduje optymalne środowisko dla wzrostu fibroblastów, co prowadzi do poprawy elastyczności skóry.

 Jak działąją polinukleotydy?

 Efekt antyoksydacyjny

 Polinukleotydy działają jak wymiatacz wolnych rodników. Dzięki swojej makrocząsteczkowej budowie polinukleotydy wiążą wolne rodniki, co stanowi o ich funkcji ochronnej. Makrocząsteczki są metabolitami enzymatycznej degradacji cząsteczek polinukleotydów.

 Nawilżenie

 Hydrofilowa i polianionowa struktura umożliwia PDRN wiązanie cząsteczek wody, co powoduje intensywne nawilżenie tkanek. Cząsteczki wody wypełniają przestrzenie śródskórne i sprawiają, że skóra staje się jędrniejsza i bardziej nawilżona.

 Wzrost fibroblastów

 Silne nawilżenie i działanie antyoksydacyjne przyczyniają się do stworzenia optymalnego środowiska fizjologicznego dla wzrostu fibroblastów, sprzyjającego przywróceniu elastyczności tkanek.

 Juvenus dostępny jest w dwóch stężeniach – medium i strong – dzięki czemu może być dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Juvenus medium:

– poprawia elastyczność skóry

– chroniskórę przed starzeniem

 

 

 

 

 

Juvenus strong:

– poprawia elastyczność skóry

– chroniskórę przed starzeniem

– posiada znakomite właściwości liftingujące.

 

 

 

Na naszym kanale www.youtube.com/estetykaichirurgia już dziś można oglądać wywiad, a 30. listopada zapraszamy do obejrzenia premiery filmu z prezentacją zabiegu.