Strona główna Medycyna estetyczna Linerase + Linerase Hydro – atelokolagen i HA dla odmłodzenia skóry (prof....

Linerase + Linerase Hydro – atelokolagen i HA dla odmłodzenia skóry (prof. Wioletta Barańska – Rybak)

Kolagen, czyli główne białko tkanki łącznej, spełnia w organizmie człowieka sporo ważnych funkcji: m.in. rozluźnia komórki mięśniowe i naczynia krwionośne, pomaga kontrolować ciśnienie krwi, rozszerza tętnice, co poprawia jakość krążenia, pomaga też w rozkładzie białek. Najważniejszą funkcją kolagenu jest jednak utrzymywanie strukturalnej integralności tkanek i narządów, oraz regeneracja uszkodzonych ścian komórkowych.

Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego, przyczyniając się do poprawy gęstości, sprężystości i ogólnej kondycji skóry – a tym samym młodszego wyglądu.

Linerase Hydro to preparat do skóry każdego typu. Zabiegi preparatem Linerase Hydro działają wszechstronnie na strukturę oraz kondycję skóry, dzięki czemu staje się ona rozjaśniona, odżywiona, pełna blasku oraz dogłębnie nawilżona.

Kolagenowe zabiegi estetyczne z użyciem preparatów z linii LINERASE prezentuje prof. Wioletta Barańska – Rybak.