Strona główna Wydarzenia Pierwsze Sympozjum Off Label Experts

Pierwsze Sympozjum Off Label Experts

Szkolenia i spotkania online z całą pewnością nie zastąpią konstruktywnej, merytorycznej dyskusji w gronie ekspertów medycyny estetycznej. Zorganizowane przez Off Label sympozjum „Medycyna Estetyczna i Funkcjonalna – Reaktywacja” było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń w panelach eksperckich poświęconych zabiegom okolicy oka, ust, i zabiegom owalu twarzy.

 Pierwsze Sympozjum Off Label Experts

odbyło się w hotelu Sofitel Victoria, w Warszawie. Jego uczestnikami byli wysokiej klasy specjaliści zajmujący się medycyną estetyczną, wśród których znaleźli się m.in. chirurdzy, dermatolodzy, stomatolodzy, okuliści. Zgromadzone w jednej sali grono ekspertów gwarantowało, że w każdym panelu oprócz wykładu będziemy mieć do czynienia z ożywioną dyskusją i przedstawianiem różnych punktów widzenia. Tak się też stało: paneliści, wśród których znaleźli się m.in. prof. Halina Car, prof. Romuald Olszański, dr Edyta Adamczyk-Kutera, dr Lubomir Lembas, dr Magdalena Korwin, dr Katarzyna Kwarecka i dr Robert Chmielewski, przez cały czas panelowy prowadzili ożywioną dyskusję z uczestniczącymi lekarzami.

 Dr Barbara Walkiewicz – Cyrańska, organizator sympozjum, CEO Off Label, moderując panele, stworzyła atmosferę, która zachęcała do dyskusji i przedstawiania własnych doświadczeń, a jednocześnie – zadawania pytań. Obok tematów wykładowych (m.in. „Nowe unijne regulacje prawne – konsekwencje dla lekarzy”, „Czy dieta wpływa na efekty zabiegów estetycznych”) oraz paneli omawiających grupy zabiegów wskazanych okolic twarzy, do dyskusji i wymiany doświadczeń w doskonały sposób prowokowały także zaprezentowane w celu omówienia ich problemów estetycznych wizerunki pacjentów.

 Podczas sympozjum można było także odwiedzić stoiska producentów i dystrybutorów sprzętu i preparatów medycyny estetycznej.

 Pierwsze sympozjum Off Label w całości będzie można oglądać na kanale YouTube: Akademia Off Label Experts od poniedziałku, 11. października, a dwa tygodnie później, 23. października, w Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się kolejne sympozjum, na które już wkrótce rejestrować się można będzie na stronie http://www.offlabel.expert.

Off Label Experts to stworzona przez dr Barbarę Walkiewicz-Cyrańską grupa ekspertów-pasjonatów, chcących dzielić się swoimi doświadczeniami, wiedzą i umiejętnościami. Akademia Off Label stawia sobie za cel renesans w estetyce lekarskiej: całościowe i wszechstronne podejście do potrzeb pacjenta oraz dostarczanie wiedzy o najwyższej jakości i użyteczności. Eksperci Off Label, to wybrane grono doświadczonych lekarzy, cieszących się autorytetem w kraju i na świecie, którzy nie tylko śledzą najnowsze osiągnięcia medycyny, lecz przy tym czuwają nad ich weryfikacją i wdrożeniem w praktykę.