EnglishGermanPolishRussian
Home » Medycyna » Medycyna estetyczna » Powiększanie ust – zapraszam do dyskusji

Powiększanie ust – zapraszam do dyskusji

Zapraszam do dyskusji 😉

Temat popularny tak, jak sam zabieg medycyny estetycznej – powiększanie ust.

To, że prawidłowo wykonany zabieg dodaje uroku, odmładza i zwiększa pewność siebie, nie ulega wątpliwości. Jednak to, o czym chciałabym z Wami podyskutować, to techniki wypełniania ust.

Pacjenci są już na tyle „wyedukowani”, że trafiając do gabinetu medycyny estetycznej nie wchodzą mówiąc – chciałabym (chciałbym) powiększyć usta – tylko w sposób niemalże życzeniowy mówią – proszę mi powiększyć usta taką, a nie inną techniką. Najczęściej wymieniają metody: na płasko, babydoll, french lips itd.

I tu właśnie ciekawa jestem Waszego zdania. Czy naprawdę w medycynie estetycznej istnieją takie techniki? Czy są to jedynie popularne marketingowo określenia, a technika jest jedna, z nieznacznymi modyfikacjami?

Być może nazwy te z powodzeniem mogłyby określać pewien rodzaj estetyki (nie techniki) lub próbę zwizualizowania ostatecznego efektu…

Technicznie rzecz ujmując, zabieg powiększenia ust polega na iniekcji za pomocą igły lub kaniuli usieciowanego kwasu hialuronowego w obszar czerwieni wargowej. Z jednego lub kilku wkłuć podajemy określoną ilość preparatu. Ot, tyle w kwestii techniki.

Co do efektu, jaki otrzymamy – zależy on tylko (lub aż) od odpowiednio zaplanowanego rozmieszczenia preparatu w tkance.

Więc jaka jest Wasza opinia? Istnieją specyficzne lub autorskie techniki powiększania ust, czy jest to wyłącznie określenie oczekiwanego efektu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *