Strona główna Medycyna estetyczna Powiększanie penisa (film)

Powiększanie penisa (film)

Zabieg powiększenia penisa to temat delikatny, ale ważny dla wielu mężczyzn. Okazuje się, że kompleksy związane z niezadowoleniem z powodu długości i obwodu prącia są częstą przyczyną wizyt pacjentów w klinikach medycyny estetycznej. Według najnowszych badań, około 50% mężczyzn jest niezadowolonych z wielkości penisa, którego średnia długość w fazie wzwodu wynosi ok. 12-15 cm.

Dotychczas stosowana metoda powiększania penisa (falloplastyka), to ok. dwugodzinny, skomplikowany zabieg chirurgiczny, polegający na nacięciu więzadeł procowatych mocujących prącie do kości łonowych, wykonywany w znieczuleniu ogólnym i obciążony ryzykiem powikłań pozabiegowych.

W  klinice Dr Wolfinger Clinic  w Krakowie stosowana jest metoda zwiększania wymiarów męskich narządów płciowych przy pomocy specjalistycznego preparatu kwasu hialuronowego wysokiej gęstości lub (w wybranych przypadkach) autologicznej tkanki tłuszczowej. Dość małoinwazyjny, krótki zabieg (ok. 30-45 minut) pozwala powiększyć zarówno obwód, jak i (nieznacznie) długość penisa.

Zapraszam do obejrzenia filmu z zabiegu 🙂