Strona główna Medycyna estetyczna Schwarzy – sposób na szczupłą sylwetkę

Schwarzy – sposób na szczupłą sylwetkę

„Najnowsza platforma do wzmacniania, rzeźbienia i stymulacji mięśni” – tak urządzenie o nazwie Schwarzy określa dr n. med. Anna Okruszko z kliniki Estmed. „Dzięki temu urządzeniu możemy zyskać piękną i zdrową sylwetkę” – dodaje Doktor Okruszko. Jesteście ciekawi czym jest Schwarzy? Czy dzięki temu urządzeniu uda nam się zgubić nadprogramowe kilogramy i poprawić wygląd naszej sylwetki?

 Schwarzy – Co to jest ?

 Schwarzy to urządzenie wykorzystujące pole elektromagnetyczne do budowania mięśni i modelowania ciała. Autorska technologia FMS, czyli Focused Magnetic Stimulation (skoncentrowana stymulacja magnetyczna) wyzwala intensywne skurcze w celu dogłębnej stymulacji mięśni, powodując lipolizę w komórkach tłuszczowych oraz apoptozę po uszkodzeniu adipocytów. Oba te działania prowadzą do redukcji tkanki tłuszczowej. Działa na różne partie ciała – pośladki, brzuch, biodra, nogi i ramiona.

 Jak działa Schwarzy?

  • Buduje i wzmacnia mięśnie
  • Ujędrnia skórę
  • Modeluje ciało redukując tkankę tłuszczową

 

Jesteście ciekawi jak działa Schwarzy? Zapraszam do obejrzenia programu w którym dr Anna Okruszko prezentuje urzadzenie i opowiada o jego możliwościach.