Strona główna Medycyna estetyczna Jędrne ciało – Sunekos Body

Jędrne ciało – Sunekos Body

Skóra naszego ciała, tak samo jak skóra twarzy, o którą regularnie dbamy stosując odpowiednie kremy i odwiedzając gabinety medycyny estetycznej w celu odmłodzenia ujędrnienia itd., potrzebuje wsparcia które dają odpowiednie zabiegi i preparaty. Warto zatem sprawdzić, jak o skórę ciała możemy zadbać u profesjonalistów.

Napięcie rośnie 😉

 Zabieg wpływający na regenerację macierzy pozakomórkowej – Sunekos Body

Sunekos Body został dostosowany do specyficznych potrzeb skóry na ramionach, udach i brzuchu, która traci jędrność i elastyczność. Jest stosowany w celu przeciwdziałania zwiotczeniu skóry oraz rozstępom.

Preparat zawiera niskiej gęstości kwas hialuronowy oraz opatentowaną sekwencję 6 aminokwasów odpowiednio dopasowanych do potrzeb skóry ciała (Glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-leucyna, L-alanina, L-walina).

 

Jest to to kompozycja10ml kwasu hialuronowego o małej gęstości oraz aminokwasów (formuła HY6AA) w specjalnie zbilansowanym roztworze dostosowującym się do składu elektrolitowego płynu śródmiąższowego w ciele.

Kombinacja i gęstość każdego ze składników została tak wyważona, by dostosować ją do kompozycji elektrolitowej płynu śródmiąższowego.

Skład elektrolitowy płynu śródmiąższowego jest różny dla skóry twarzy i reszty ciała. Oznacza to, że formuła HY6AA musi zostać dostosowana w zależności od kompozycji elektrolitów, aby aminokwasy mogły wniknąć do komórki.

Wskazania: zwiotczenie skóry na ramionach i udach, oraz rozstępy skórne.

Technika aplikacji: Technika Przepływu Płynu Śródmiąższowego (IFT)

Najlepsze rezultaty można osiągnąć używając 10 ml preparatu na tym samym obszarze. Wykorzystanie ilości (5ml lub 10ml) preparatu na dany obszar skóry należy oceniać biorąc pod uwagę początkowy stopień zwiotczenia skóry.

Sunekos Body:

  • poprawia elastyczność i jędrność skóry
  • niweluje rozstępy
  • redukuje wiotkość skóry