Strona główna Medycyna estetyczna NCTF®135HA

NCTF®135HA

Mówi się, że nasza twarz, a dokładniej: skóra twarzy, zdradza wiek. Biorąc jednak pod uwagę postęp medycyny estetycznej, stwierdzenie to staje się mocno dyskusyjne. Ale przyjmijmy je za stuprocentowo prawdziwe i zastanówmy się, co konkretnie w twarzy określa nasz wiek? Jakie okolice wymienicie jako pierwsze?…

Patrz w oczy swojemu rozmówcy

Patrzenie w oczy rozmówcy jest oznaką m.in. tego, że go słuchamy, nie mamy nic do ukrycia, więc kontakt wzrokowy nie budzi w nas obaw. Jednak gdy patrzymy komuś w oczy, nie umknie naszej uwadze stan skóry wokół nich. Wiotkość i zmarszczki bezlitośnie zdradzą wiek współrozmówczyni.

Usta wokół których pojawiają się zmarszczki, bruzdy i głębokie linie, również bezlitośnie ujawniają wiek skóry.

Znacie też zapewne powiedzenie wielokrotnie padające pod adresem celebrytek: „Z twarzy młoda, bo „dobrze zrobiona”, ale szyja zdradza jej wiek”… 😉 Niestety, to prawda. Szyja tak samo, jak twarz, wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby na długo pozostała w dobrej kondycji.

NCTF®135HA – kosmiczna technologia?

Pod tą skomplikowaną nazwą kryje się sprzymierzeniec w walce o młody wygląd delikatnych okolic, jakimi są okolice oczu, ust i szyja. Właśnie do tych okolic ważne jest, aby preparaty były dokładnie dobrane, bo tylko wtedy osiągniemy pożądane efekty.

NCTF®, to opatentowane połączenie substancji czynnych, które dostępne jest na rynku estetycznym w niemal niezmienionym od 30 lat składzie.

Polirewitalizujący preparat NCTF® przeznaczony jest do zabiegów mezoterapii iniekcyjnej. Wnika w głąb komórek pobudzając je do pracy i przywracając skórze młodzieńczy wygląd. Zawiera m.in. kwas hialuronowy i unikalny kompleks ponad pięćdziesięciu aktywnych składników przeciwstarzeniowych – witamin, aminokwasów, koenzymów i przeciwutleniaczy.

Efektem zabiegu z wykorzystaniem NCTF® jest widoczna rewitalizacja i odmłodzenie skóry: zmarszczki zostają wygładzone, skóra staje się lepiej napięta, nawilżona i bardziej jędrna.

NANOSOFTTM BOOSTERS FILLMED BY FILORGA, to zabiegi rewitalizujące, dedykowane okolicy oczu, ust oraz szyi. To właśnie do tych zabiegów wykorzystywany jest preparat NCTF®135HA.

Dzięki tym zabiegom poprawimy nawilżenie i odżywienie tych delikatnych okolic. Wygładzeniu ulegną drobne zmarszczki, a skóra twarzy stanie się gładka i rozświetlona.

Wykonując serię zabiegów doprowadzimy do tego, że nasza skóra odzyska młodzieńczy blask i jędrność.

NANOSOFTTM EYE BOOSTER – zabieg do okolic oczu.

Wskazania: kurze łapki; drobne zmarszczki spowodowane suchością skóry lub jej starzeniem.

NANOSOFTTM NECK BOOSTER – skóra szyi.

Wskazania: utrata jędrności i gęstości skóry szyi; drobne i średnie zmarszczki na szyi.

NANOSOFTTM LIP BOOSTER – zabieg do okolic ust.

Wskazania: utrata jędrności skóry wokół ust; pionowe zmarszczki „palacza” wokół ust.

NANOSOFTTM BOOSTERS poprawiają jakość skóry, działają prewencyjnie oraz przeciwstarzeniowo. To zabiegi, które mogą być wykonywane oddzielnie lub stanowić integralną część protokołu opartego na procedurach wypełniających zmarszczki.