Strona główna Wydarzenia „AKADEMIA MEDIDERMA” – PRESTIŻOWY CYKL SZKOLENIOWY HISZPAŃSKIEJ MARKI DERMOKOSMETYKÓW

„AKADEMIA MEDIDERMA” – PRESTIŻOWY CYKL SZKOLENIOWY HISZPAŃSKIEJ MARKI DERMOKOSMETYKÓW

Czerpiąc z prawie trzech dekad doświadczenia, każdego dnia specjaliści marki Mediderma starają się sprostać wyzwaniu – tworząc coś więcej niż produkty, tworząc ROZWIĄZANIA NA WSZYSTKIE PROBLEMY SKÓRNE. Mediderma została założona w 1993 roku przez zespół dermatologów prowadzony przez dr. Gabriela Serrano. Powstała z troski o zdrowie i dobre samopoczucie ludzi, co nie byłoby jednak możliwe bez uważnego i aktywnego słuchania skóry pacjentów – co niezmiennie pozostaje nadrzędną wartością marki.

Na bazie wielu lat doświadczenia, hiszpańska marka stworzyła „Akademię Mediderma”, by w wyjątkowym gronie specjalistów szerzyć dostęp do edukacji, stojącej u podstaw skuteczności każdego działania z pacjentami. Głęboko wierzy, że dzieląc się know-how, może realnie wpływać na życie ludzi – oferując im zdrową i piękną skórę, tym samym zmieniając ich świat na lepsze. Marce Mediderma przyświeca bowiem idea, że dostęp do profesjonalnej wiedzy i wzbogacanie doświadczenia jest wyznacznikiem najwyższej jakości w codziennej praktyce zawodowej.

RAZEM DO CELU

Jesienny cykl szkoleń Akademia Mediderma zainaugurowany został w Warszawie po czym Akademia odwidiała 8 kolejnych miast. W 9 lokalizacjach w całej Polsce ponad kilkaset uczestników – przedstawicieli gabinetów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej otrzymało szeroki pakiet wiedzy merytorycznej i praktycznej z zakresu światowych trendów, innowacji zabiegowych, skutecznych technik sprzedaży oraz sposobów budowania długoterminowych relacji z klientami.

 Mediderma jako marka profesjonalna stworzona przez dermatologa dr. Gabriela Serrano, wspiera od lat Lekarzy i Kosmetologów w ich codziennej praktyce. Peelingi chemiczne, które wykorzystywane są dzisiaj w kosmetologii na szeroką skalę, zostały wprowadzone
i rozpowszechnione właśnie przez samego założyciela i twórcę marki. Mediderma dostarcza Profesjonalistom zaawansowane technologicznie preparaty, wyroby medyczne i urządzenia, których właściwe wykorzystanie zapewnia poprawę wyglądu i stanu skóry, nawet najbardziej wymagającej. Najlepszym źródłem wiedzy jak optymalnie stosować te produkty pod kątem indywidualnych potrzeb są specjalistyczne szkolenia marki, organizowane dla Profesjonalistów w ramach „Akademii Mediderma”. Akademia organizowana jest dwa razy w roku, we wszystkich największych miastach Polski, a jej temat przewodni zawsze nawiązuje do najczęściej pojawiających się w danym sezonie problemów skórnych. „Akademia Mediderma” to jednak nie tylko możliwość pozyskania fachowej wiedzy, ale także okazja do integracji i wymiany doświadczeń w środowisku Praktyków związanych z branżą kosmetologii profesjonalnej.

– Elżbieta Skalska Global Business Director Sesderma

 Każda edycja „Akademii Mediderma” dotyczy innego obszaru. Wszystkie spotkania gwarantują jednak najwyższą merytorykę oraz eksperckość. Podczas jesiennej edycji szkoleń specjaliści poszerzyli wiedzę na temat najskuteczniejszych metod redukcji przebarwień z zastosowaniem peelingów chemicznych i mikronakłuwania w połączeniu z pielęgnacją domową. Szkolenia stanowią wyjątkową okazję do zapoznania się z procedurami zabiegowymi, najnowszymi technikami oraz nowościami Mediderma. Każdy uczestnik może skorzystać z przygotowanej przez przedstawicieli marki dedykowanej i limitowanej oferty sprzedażowej. Team Mediderma służy również pomocą przy doborze odpowiednich produktów.

„Spotkania w ramach „Akademia Mediderma” przynoszą niekwestionowane korzyści dla uczestników. Przede wszystkim dają dostęp do wiedzy, ale nie bez znaczenia jest możliwość wymiany doświadczenia z praktykami, którzy z tej wiedzy regularnie korzystają w swoich gabinetach. To dawka wiedzy, która będzie procentować w kolejnych miesiącach”.

– podsumowuje Anna Kwaśnik, Head of Marketing Sesderma

KOLEJNA EDYCJA AKADEMII MEDIDERMA ZAPLANOWANA JEST NA MARZEC 2024 ROKU.

O SZCZEGÓŁACH MOŻNA DOWIEDZIEĆ SIĘ Z KANAŁU SOCIAL MEDIA MARKI @MEDIDERMA_PL. 

(materiał sponsorowany, przygotowany we współpracy z marką Mediderma)