Strona główna Wydarzenia SZTUKA ROZUMIENIA PIĘKNA – 20-lecie marki Dr Szczyt

SZTUKA ROZUMIENIA PIĘKNA – 20-lecie marki Dr Szczyt

20-lecie marki Dr Szczyt

Za nami wyjątkowe spotkanie zorganizowane z okazji 20-lecia marki Dr Szczyt, które odbyło się 17 października w warszawskim hotelu Verte.

W spotkaniu jubileuszowym uczestniczyli przedstawiciele mediów, osoby znane ze świata show biznesu oraz przyjaciele dr. Marka Szczyta.

Była to idealna okazja do podsumowania minionych lat, ale również do planów na przyszłość.
Gwiazdą wydarzenia był oczywiście założyciel marki, ceniony chirurg plastyczny – dr Marek Szczyt, który w trakcie rozmowy z prowadzącą spotkanie Anną Dereszowską opowiedział zgromadzonym gościom historię powstania swojej marki, szerokiej współpracy z mediami i tworzenia rodzinnej atmosfery, która – jego zdaniem – jest kluczem do kreowania długotrwałych relacji w pracy.
Podczas spotkania nie mogło również zabraknąć aspektu biznesowego, bowiem marka Dr Szczyt, to dwie najnowocześniejsze kliniki chirurgii plastycznej w Polsce, klinika dedykowana fizjoterapii estetycznej, 150 pracowników, 71 000 pacjentów oraz 21 000 operacji z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Ten dynamiczny rozwój pozwala jej właścicielom nie tylko tworzyć autorskie procedury, ale współpracować z najlepszymi w swojej dziedzinie specjalistami – nie tylko z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, ale również medycyny estetycznej, kosmetologii i dietetyki.

Zorganizowane wydarzenie było świetną okazją do kreowania ambitnych planów na kolejne lata oraz podsumowania aktualnych trendów dotyczących chirurgii plastycznej.

Nie zabrakło również słów uznania ze strony zaproszonych gości, do których należeli między innymi: Joanna Racewicz, Monika Richardson czy Dawid Woliński.

Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie, życzymy kolejnych sukcesów, kolejnych wielu lat z marką Dr Szczyt i kolejnych zadowolonych pacjentów. Mamy też nadzieję na kolejne fantastyczne, wspólne projekty.