Strona główna Medycyna estetyczna Piękne usta z STYLAGE ® LIPS PLUS

Piękne usta z STYLAGE ® LIPS PLUS

Nowy produkt w kultowej gamie wypełniaczy tkankowych STYLAGE ® jest przeznaczony do korekcji objętości dla jeszcze pełniejszych ust!
STYLAGE ® LIPS PLUS to żel na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do zwiększania objętości warg, korekty konturu ust i/lub, oraz do nawilżenia czerwieni wargowej. To produkt do iniekcji, opracowany specjalnie w celu korekcji ust, którego parametry reologiczne dopasowane są odpowiednio do budowy anatomicznej warg. Dodatkowo zawarty w preparacie chlorowodorek lidokainy łagodzi ból związany z wykonaniem iniekcji.

STYLAGE ® LIPS PLUS ma wyższe stężenie kwasu hialuronowego oraz większą gęstość, niż STYLAGE ® Special Lips, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie jeszcze pełniejszych ust! Efekt zabiegu utrzymuje się aż do 12 miesięcy.

Iniekcja implantu skórnego w postaci żelu na bazie kwasu hialuronowego jest procedurą medyczną, wymagającą wiedzy, umiejętności i doświadczenia lekarza specjalisty (chirurga plastycznego, dermatologa, lub lekarza, który odbył profesjonalne szkolenia z dziedziny medycyny estetycznej).