Strona główna Medycyna estetyczna Nucleofill – zabieg dla wymagających

Nucleofill – zabieg dla wymagających

fot. Croma Pharma

Czego najczęściej potrzebuje skóra? Odpowiedź jest prosta: nawilżenia, liftingu i antyoksydacji. I najlepiej gdyby udało się to wszystko osiągnąć stosując jeden preparat.

Od nowoczesnych preparatów stosowanych w medycynie estetycznej oczekuje się coraz więcej. Tu skuteczność i wyraźny efekt bez przerysowanych rysów twarzy jest podstawą. Bardzo ważne jest także aby preparat pozbawiony był substancji o potencjale uczulającym.

NUCLEOFILL – lifting na poziomie komórkowym

Innowacyjny zabieg preparatem Nucleofill do głębokiej odbudowy i biorestrukturyzacji skóry pozwala osiągnąć efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia skóry. Preparat dystrybuowany przez Croma Pharma wykazuje potrójne działanie, o którym pisałam na początku. Naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, to działanie polinukleotydów, które w trójkierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.

Pierwszy kierunek działania, to receptory na fibroblastach w skórze, które dzięki pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest tu też proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie.

Drugim mechanizmem jest „zmiatanie” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiażą wodę i zapewniają długotrwałe izosomotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Dla kogo?

Zabieg preparatem Nucleofill dedykowany jest dla wszystkich którzy zauważyli u siebie utratę elastyczności i jędrności skóry. Doskonale sprawdzi się w przypadku oznak starzenia się skóry, a także, gdy skóra utraciła blask, stała się szara i odwodniona.

Pamiętajcie tylko, że zabiegi dobiera się do problemów i stanu skóry, a nie do wieku pacjenta!

fot. Croma Pharma

 

 

Jak wygląda zabieg?

Lekarz wprowadza preparat Nucleofill, który ma konsystencję przezroczystego żelu, drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniulii) w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, może wystąpić najwyżej delikatne mrowienie. Po zabiegu bez problemu można wrócić do codziennych czynności, może pojawić się jedynie delikatny obrzęk lub siniak w miejscu iniekcji. Najlepsze efekty osiąga się podając Nucleofill w serii 4 zabiegów, co 2-4 tygodnie każdy.

KLIKNIJ I ZOBACZ