Strona główna Medycyna estetyczna Laserowe powiększanie ust

Laserowe powiększanie ust

Moi Drodzy,

Wiele osób pytało mnie ostatnio o zabieg laserowego powiększania ust, który miałby stać się alternatywą dla hialuronowych wypełniaczy.

Zacznijmy od tego, że nazwa wydaje się nowa, ale laser Fotona taką możliwość już miał i to od jakiegoś czasu.

Laserowy lifting ust

– Smooth Lips

Zabieg polega na kilkakrotnym wykonaniu przejścia indukowanej energii cieplnej laserem Fotona Nd: YAG w trybie „smooth” (wygładzania) na obszarze czerwieni wargowej. Zabieg stymuluje włókna kolagenowe wykorzystując naturalną zdolność organizmu do regeneracji i produkcji kolagenu.

Wskazaniem do zabiegu jest utrata jędrności ust, starzenie się skóry wokół ust, chęć nadania ustom pełniejszego wyglądu.

Indukowana energia lasera w nieablacyjnym zabiegu powoduje poprawę struktury ust, wygładza je i delikatnie powiększa.

Powiększanie ust laserem
Laser Fotona Dynamis SP fot. BTL

Efekty zabiegu:

– nadanie, zwiększenie objętości ust

– wygładzenie i ujednoliceni

e struktury ust

– zwiększenie napięcia tkanek

– likwidacja, redukcja zmarszczek wokół ust

Uwaga!

Nie spodziewajcie się tak dużych efektów wolumetrycznych, jak przy zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego. Nie taki jest zamysł tego zabiegu. Smooth Lips, to zabieg pozwalający osiągnąć naturalne, delikatne rezultaty.

Rekonwalescencja:

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Na wygojenie potrzebujemy ok. 3 dni. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona, a usta lekko opuchnięte.

Zabieg Smooth Lips najlepiej wykonywać, gdy nasza skóra nie jest wystawiona na dużą ekspozycję na słońce, najlepiej w porze jesienno- zimowej.