EnglishGermanPolishRussian
Home » Medycyna » Kochani, stało się…!

Kochani, stało się…!

Kochani, stało się…!
Bardzo długo zastanawiałam się, czy zdecydować się na ten krok, ale przeważyła chęć przygotowywania dla Was większej ilości artykułów i filmów, i chęć zachowania jak największej niezależności od tej części pracy, która nazywa się „reklama”. Czy to się uda, tak naprawdę zależy i ode mnie, i od każdego z Was.
  • Tak, jestem na Patronite.

  • Tak, można się tam zalogować i wesprzeć moją dzialałność (a przydaje się każda pomoc).

  • Tak, zostając Patronem otrzymasz dostęp do dodatkowych materiałów, filmów i artykułów

Obejrzyj mój profil na Patronite: https://patronite.pl/estetykaichirurgia i jeśli czytasz moje artykuły, oglądasz moje filmy albo kontaktujesz się ze mną w sprawie wyboru lekarza, zastanów się, czy nie warto zostać Patronem Estetyki i Chirurgii (a jak to zrobić, przeczytasz tu: https://patronite.pl/post/255/jedna-kawa-miesiecznie-czyli-jak-zostac-patronem-poradnik).

Tak, jak napisałam na Patronite, Wasza korespondencja: wiadomości, komentarze i pytania wciąż coraz bardziej przekonują mnie, że ta praca ma sens: że warto pisać, konsultować i nagrywać wciąż więcej i więcej. Ale wiąże się to ze sporymi kosztami, i to jest ta mniej radosna część mojej pracy i pasji, która dziś pochłania mi większość mojego czasu… który mogłabym wykorzystać na przygotowywanie dla Was większej ilości informacji. Zapraszam do Grupy Moich Patronów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *