Strona główna Wydarzenia „Innowacyjna Akademia Dermatologii Estetycznej” IADE 2022.

„Innowacyjna Akademia Dermatologii Estetycznej” IADE 2022.

Odliczamy dni do jednego z największych wydarzeń medycznych w Polsce – 10. 06. w sopockim hotelu Radisson Blue rozpocznie się trzydniowa Innowacyjna Akademia Medycyny Estetycznej – IADE 2022. Patronat medialny nad konferencją sprawuje także nasza redakcja.

Trzy dni akademii, to trzynaście sesji naukowych z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej, które poprowadzą m.in. prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska, prof. dr hab. n. med. Lidia Rudnicka, prof. dr hab. n. med. Mariola Marchlewicz, prof. dr hab. n. med. Romuald Olszański, dr hab. n. med. Joanna Czuwara, dr n. med. Marcin Ambroziak, dr n. med. Ewa Kaniowska, dr Andrzej Ignaciuk i dr Magdalena Korwin. Wśród tematów znalazły się m.in. „Holistyczna dermatologia”, zastosowanie materiałów autologicznych i biostymulatorów, laseroterapia, stosowanie toksyny botulinowej oraz nowe technologie w dermatologii estetycznej.

Wykłady połączone z moderowanymi dyskusjami i warsztatami, do tego możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami rynku medycyny estetycznej i dermatologii, i możliwość spotkania się i wymiany doświadczeń z czołowymi wykładowcami z kraju i z zagranicy – to w skrócie Innowacyjna Akademia Medycyny Estetycznej, gdzie w niesamowitym nadmorskim klimacie łączą się ze sobą: nauka, edukacja i doskonała atmosfera towarzyska.

Zapisy są już otwarte – swój udział (osobisty lub online) można już zgłaszać na stronie https://www.iadeakademia.pl/rejestracja