Strona główna Bez kategorii Wiosenna odnowa skóry – nowe zestawy 1+1 marki Sesderma

Wiosenna odnowa skóry – nowe zestawy 1+1 marki Sesderma

Zestawy 1 + 1 (2 pełnowartościowe produkty w cenie jednego) to już znak rozpoznawczy marki Sesderma. Eksperci od pielęgnacji komponują pielęgnacyjne duety, które mają za zadanie przywrócić skórze zdrowie i piękny wygląd. Na wiosnę marka przygotowała dwa nowe zestawy dostępne w limitowanej ofercie, które – w zależności od potrzeb skóry – intensywnie ją wygładzają lub chronią przed przebarwieniami i pomagają spowolnić proces starzenia.

Roślinne czynniki wzrostu

Wiosną nasza skóra zazwyczaj potrzebuje odnowy i solidnej dawki składników aktywnych
o działaniu regenerującym. Nowe zestawy zawierają dermokosmetyki, w których formułach znajdziemy m.in. czynniki wzrostu odgrywające ważną rolę w utrzymaniu zdrowej skóry oraz uczestniczą w procesie przekazu impulsów między naskórkiem a skórą właściwą. Pozostałe składniki mają za zadanie odpowiedzieć na inne indywidualne wymagania naszej skóry. Czynniki wzrostu pochodzenia roślinnego zwiększają syntezę kolagenu i przyspieszają regenerację naskórka, wykazując działanie wzmacniające i przeciwstarzeniowe.

Moc intensywnego wygładzenia

Dla skóry wymagającej odmłodzenia i ujędrnienia eksperci marki Sesderma przygotowali zestaw 1+1, w skład którego wchodzi serum FACTOR G Renew oraz krem FACTOR G Renew Rejuvenating.

 

Sesderma zestaw 1+1 FACTOR G Renew serum 30 ml + FACTOR G Renew Rejuvenation krem 50 m można obecnie kupić w cenie 248zł 

Skóra bez przebarwień

Przebarwienia są jednym z głównych problemów starzejącej się skóry i – jak żaden inny problem ze skórą – powodują chęć ukrycia przebarwionej skóry oraz – co oczywiste – negatywnie wpływają na postrzeganie siebie. „Pozbawiona blasku skóra wysyła sygnał: zatroszcz się o mnie. Sesderma wsłuchuje się w jej różne potrzeby i wspólnie z ekspertami opracowuje zestawy, które upraszczają codzienny rytuał pielęgnacyjny. Nasze duety doskonale wpisują się w aktualną porę roku, a dodatkową zaletą jest fakt, że w cenie jednego produktu otrzymujemy dwa.” – podkreśla Head of Marketing Sesderma, Anna Kwaśnik. W tym zestawie znalazła się rozświetlająca emulsja AZELAC RU SPF 50 oraz krem-żel RETIAGE.

  • RETIAGE krem-żel dla cery tłustej i mieszanej zawiera trzy formy retinolu zamknięte
    w liposomach oraz peptydy mimetyczne powodujące aktywację produkcji kolagenu i spłycenie zmarszczek. Krem ujędrnia, nawilża i ujednolica koloryt skóry.
  • AZELAC RU SPF 50, emulsja rozświetlająca łączy działanie depigmentujące i ochronę przeciwsłoneczną SPF 50. Czynniki wzrostu zawarte w składzie wspomagają regenerację
    i odbudowę skóry. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i doskonałą tolerancję, odpowiednią dla wszystkich fototypów skóry.

Sesderma zestaw 1+1 RETIAGE krem-żel 50 ml + emulsja rozświetlająca AZELAC RU SPF50 50 ml można obecnie kupić w cenie 226zł

 

SESDERMA

Sesderma to prestiżowe hiszpańskie laboratorium dermatologiczne z ponad 30-letnim doświadczeniem. Założone przez dermatologa dr Gabriela Serrano, koncentruje swoje wysiłki i zaangażowanie  na badaniach, rozwoju i produkcji produktów dermokosmetycznych i nanonutraceutycznych,  ze specjalizacją w R+ D i nanotechnologii. Obecnie produkty Sesderma są dystrybuowane do aptek  i gabinetów dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej i ginekologów, docierając do ponad 80 krajów. Motto Sesderma brzmi: Listening to your skin i definiuje misję marki, która odpowiadając na potrzeby skóry – optymalnie dba o jej zdrowie i piękno.

Produkty Sesderma dostępne są:
– w aptekach specjalizujących się w ofercie dermokosmetycznej
– w wybranych sklepach e-commerce
– w wybranych marketplace.

Sprawdź gdzie można je kupić TUTAJ!