Strona główna Wydarzenia Akademia Rzeźbienia Ciała

Akademia Rzeźbienia Ciała

Trzy miesiące edukacyjnych spotkań dla lekarzy i kosmetologów w całej Polsce: wykłady prowadzone przez specjalistów z zakresu medycyny, kosmetologii i psychologii biznesu, a także trenerów i coachów zajmujących się pracą w branży beauty – właśnie zakończyła się przygotowana przez BTL Aesthetics Poland Akademia Rzeźbienia Ciała.

Wykłady i pokazy zabiegów odbyły się m. in. w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Szczecinie. Spotkania podzielono na części medyczne, kosmetologiczne i biznesowe.

W części medycznej omawiano m.in. działanie fali akustycznej w redukcji cellulitu, techniki łączone w leczeniu rozstępów, blizn i wiotkości skóry, zabiegi regeneracyjne dla skóry twarzy oraz wykorzystanie najnowszych technologii w redukcji tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki.

„Wydarzenia te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów” – mówi Karolina Gajda, dyrektor kliniczny w Dziale Medycyny Estetycznej BTL Polska – „Był to cykl merytorycznych spotkań, podczas których mogli się oni zapoznać z technologiami oferowanymi przez firmę BTL, ale także poznać tajniki pracy na urządzeniach, wymienić się wskazówkami oraz swoimi doświadczeniami.”.

Część biznesową poświęcono m.in. technikom sprzedaży zabiegów premium oraz szkoleniom z zakresu tworzenia medycznych i kosmetologicznych social mediów.

„Ciekawą częścią każdych warsztatów był pokaz, jak pracują urządzenia w praktyce. Podczas tego pokazu nasi klienci mogli obserwować, jak pracują urządzenia oraz poczuć te technologie na własnej skórze.” – opowiada dyrektor Gajda zapowiadając jednocześnie, że Akademia będzie kontynuowana – „Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, więc we wrześniu wracamy z kolejnym cyklem: tym razem będzie to Akademia Rzeźbienia Twarzy”.

Więcej informacji o nowym cyklu Akademii BTL już wkrótce znaleźć można będzie na stronie www.akademiabtl.pl.