Strona główna Kosmetologia i Kosmetyki Nawilżenie i odnowa skóry – nowe zestawy 1+1 od marki Mediderma

Nawilżenie i odnowa skóry – nowe zestawy 1+1 od marki Mediderma

Już po raz kolejny w tym roku eksperci marki Mediderma zapraszają do skorzystania z profesjonalnej pielęgnacji skóry zawartej w komplementarnych zestawach pielęgnacyjnych duetów kosmetycznych. Przed latem warto zadbać o intensywne nawilżenie i ujędrnienie skóry, nie zapominając jednocześnie o jej odnowie. Zestawy z linii SENS-AGE oraz HYLANSES, to dwie domowe kuracje kosmetyczne zapobiegające i usuwające oznaki starzenia się skóry twarzy.

Oba zestawy, to dostępne w limitowanej ofercie (do wyczerpania zapasów) dwa pełnowymiarowe produkty wzajemnie uzupełniające się w kompleksowej pielęgnacji.

Intensywne nawilżenie i ujędrnienie 

Do poprawy nawilżenia i elastyczności skóry, a także zapobiegania i zmniejszenia oznak jest starzenia możemy wybrać zestaw 1+1 z intensywnym serum zawierającym trzy typy kwasu hialuronowego HYLANSES MD HA ADVANCE CONCENTRATE Serum liposomowe i aminokwasowym koktajlem w kremie SENS AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing.

  • HYLANSES MD HA ADVANCE CONCENTRATE Serum liposomowe to intensywna pielęgnacja szokowa, stworzona aby nawilżyć skórę i zwiększyć w niej zawartość wody, dzięki czemu zapobiegamy i usuwamy objawy starzenia.
  • SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing to odżywczy krem przeciwstarzeniowy o silnym działaniu rewitalizującym, regenerującym i wzmacniającym skórę. Koktajl aminokwasów oraz wyciągi roślinne intensywnie zmiękczają i odżywiają skórę, poprawiając jej nawilżenie i elastyczność.

Globalna pielęgnacja restrukturyzująca

Do odnowy skóry z natychmiastowym efektem odczucia poprawy jej jędrności, elastyczności, gładkości i głębokiego nawilżenia eksperci marki Mediderma polecają zestaw 1+1 ze skoncentrowanym SENS-AGE LIFT GLOBAL RESTRUCTURING Concentrate Serum liposomowym – intensywną pielęgnacją szokową, której zadaniem jest restrukturyzacja, ujędrnienie, regeneracja i ochrona skóry, a także SENS-AGE LIFT GLOBAL RESTRUCTURING Intensive Krem przeciwstarzeniowy. Oba kosmetyki zawierają dimetyloaminoetanol (DMAE) – substancję która stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, głęboko odżywiając skórę, a dodatkowo zwiększa wydzielanie acetylocholiny, co pobudza włókna mięśniowe i przyczynia się do długotrwałego efektu jej wygładzenia.

  • SENS-AGE LIFT GLOBAL RESTRUCTURING RESTRUCTURING Concentrate Serum liposomowe to intensywna pielęgnacja szokowa, która restrukturyzuje i ujędrnia, regeneruje i chroni skórę, a dodatkowo nawilża ją i zmniejsza występowanie apoptozy (zniszczenia komórek żywych warstw skóry – keratynocytów) poprzez neutralizację działania wolnych rodników.
  • SENS-AGE LIFT GLOBAL RESTRUCTURING RESTRUCTURING Intensive Krem przeciwstarzeniowy to krem pielęgnujący i ograniczający utratę jędrności skóry twarzy. Ze względu na zawartość DMAE krem wygładza, ujędrnia i napina skórę, doprowadzając do natychmiast odczuwalnego efektu gładkości, głębokiego nawilżenia, jędrności i elastyczności skóry.

Znajdź najbliższy gabinet pracujący na produktach Mediderma i poznaj zabiegi profesjonalne oraz pielęgnację domową Mediderma.

www.mediderma.pl

artykuł sponsorowany, źródło: materiały prasowe marki Mediderma