Strona główna Bez kategorii Jadę na IADE

Jadę na IADE

Ponad tysiąc uczestników weźmie stacjonarny udział w międzynarodowej konferencji iADE 2024, która w dniach 14-16 czerwca odbędzie się w Sopocie. Jak informują organizatorzy, miejsca stacjonarne już się skończyły, można jeszcze rejestrować swój udział online.

Gościem specjalnym jubileuszowej, piątej edycji będzie Dorota Wellman. Nowością będzie Inkubator Młodych Talentów. Będzie sesja biznesowa i prawna, będzie sesja ginekologiczna, sesja chirurgii plastycznej i cały zestaw sesji dermatologii i medycyny estetycznej. Łącznie: około stu wykładowców i blisko sto pięćdziesiąt wykładów na dwóch salach, przez trzy dni.

Inkubator Młodych Talentów:

Młodzi lekarze będą mogli zaprezentować tu pod okiem Rady Mentorskiej: prof. dr hab. n. med. Barbary Zegarskiej, dr hab. n. med. Joanny Czuwary , dr n. med. Laury Nowowiejskiej i dr n. med Ewy Duchnik swoje przypadki i przemyślenia, bez wstępnych warunków. Rada Mentorska wybierze laureata Bursztynowej Igły – nagrody iADE dla wschodzących talentów w dermatologii i medycynie estetycznej. Laureat otrzyma także bezpłatny udział w konferencji iADE w 2025 r. Wybrany uczestnik zostanie także nagrodzony możliwością szkolenia praktycznego pod okiem dr. n. med. Marcina Ambroziaka. IMT zaplanowano w Sali Kameralnej, w piątek (12:30-13:30 i 16:00-17:00)

Ciekawe Przypadki:

Od rana w sobotę w Sali A dr n. med. Luiza Marek-Józefowicz i Dr hab. n. med. Michał Sobjanek poprowadzą godzinną sesję poświęconą wyjątkowym, ciekawym, specjalnie dobranym przypadkom medycznym, jak np. sarkoidoza skóry indukowana przez zabiegi upiększające,  powikłania po zabiegu z nićmi liftingującymi i powikłania naczyniowe w okolicach nosa.

Sesja Biznesowo – Prawna:

Organizatorom zależy na tym, by wyposażyć lekarzy medycyny estetycznej w wiedzę na temat sprawnego i efektywnego zarządzania biznesem w sektorze health&beauty. Stąd obecność w programie sesji biznesowej, a w strefie wystawienniczej dostępność narzędzi z zakresu marketing automation itp. Sesję uzupełniają prawnicy medyczni prezentujący w tym roku wykłady na temat certyfikacji wyrobów medycznych (adw. Michał Gajda), odpowiedzialności za efekt zabiegu w medycynie estetycznej (adw. Karolina Seidel) i nowego Kodeksu Etyki Lekarskiej (med. Andrzej Gross)

Więcej informacji o tegorocznej Innowacyjnej Akademii Dermatologii Estetycznej znaleźć można na stronie internetowej: https://iadeakademia.pl/. Jednym z patronów medialnych konferencji jest Grupa Medialna „Estetyka i Chirurgia – Medyczna TV”.