Strona główna Wydarzenia DerMaster Med – program konferencji szkoleniowej

DerMaster Med – program konferencji szkoleniowej

To już druga konferencja szkoleniowa  DerMaster Med, na którą organizatorzy zapraszają tym razem do Warszawy, gdzie 8. 06. odbędzie się MasterClass, a 21.06. 2024 (w formie online) – na wykłady i dyskusje na temat nowości rynkowych, bezpieczeństwa oraz podsumowanie spotkania praktycznego.

Konferencja wyróżnia się unikalną kombinacją teoretycznej i praktycznej nauki, dostarczając nie tylko wiedzy, ale też praktycznych umiejętności.

  1. czerwca 2024 o godzinie 9.30 w Warszawskim hotelu Lord rozpocznie się konferencja szkoleniowa dla lekarzy, poświęcona nowościom w branży medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

MasterClass – czyli:

Trzy intensywne warsztaty szkoleniowe (90% praktyki, 10% teorii) dotyczące nowości i produktów budzących największe zainteresowanie rynku medycyny estetycznej.

Dr Kwon Han Jin: chirurg plastyczny, Prezydent International Association of Aesthetic& Anti-aging Medicine pomysłodawca i twórca pierwszego na świecie hydrofilowego biostymulatora, mikrosferycznego PDO (Ultracol), master trener z jego zastosowań, poprowadzi szkolenie oraz prezentację zabiegu Ultracol nazywanego „płynnymi nićmi”.

Kolejnym wykładem, połączonym z prezentacją zabiegu, będzie wykorzystanie nici HIKO do korekty nosa (metoda HIKO – 3 way) oraz nici INCH do korekty „eye bag”.

Organizatorzy konferencji stawiają na solidną dawkę praktyki, dlatego zaraz po szkoleniu i prezentacji odbędą się dwugodzinne zajęcia praktyczne.

W kolejnej części konferencji dr n. med. Anna Skwarek poprowadzi wykład na temat ATE – Autologicznej Terapii Egzosomalnej ExoSmart.

Rejestracja na szkolenie jest możliwa do 7. czerwca poprzez stronę: https://www.dermaster.pro/ii-konferencja-szkoleniowa-dermastermed/  gdzie znajduje się także szczegółowy program.

W części online, o której więcej napiszemy już wkrótce, wezmą udział lekarze, eksperci prawa medycznego, mediacyjnego i korporacyjnego i ubezpieczeń, a także dystrybutorzy i producenci wyrobów medycznych. Gośćmi specjalnymi będą: dr Kwon Han Jin oraz dr n. med. Anna Skwarek