Strona główna Chirurgia Plastyczna Chirurgia plastyczna dla innych specjalności – kurs chirurgii estetycznej twarzy za...

Chirurgia plastyczna dla innych specjalności – kurs chirurgii estetycznej twarzy za kilka dni.

Kurs chirurgii estetycznej twarzy, w którym udział wziąć mogą lekarze wszystkich specjalności, odbędzie się w warszawskim Sheraton Grand Hotel na dzień przed rozpoczęciem XIX Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, tj. w czwartek – 6. czerwca. Rejestracja uczestników rozpocznie się o 8:30, kurs podzielony na cztery sesje wykładowe przewidziany jest na osiem godzin.

Wykładowcami będą chirurdzy plastycy z Polski i zagranicy, m.in.: prof. dr hab. n. med. Mario Pelle Ceravolo, prof. dr hab. n. med. Piotr Prowans, dr n. med. Piotr Osuch, dr n. med. Constantin Stan, dr Samir Ibrahim, lek. Jakub Miszczyk. Tematyka wykładów jest szeroka: od chirurgicznej anatomii twarzy, przez face lift z omówieniem różnych metod, do chirurgii ust i obniżania linii włosów.

Organizatorzy zapewniają symultaniczne, dwukierunkowe tłumaczenie wykładów.

Rejestracja jest jeszcze możliwa, przyjmowane są zapisy zarówno na kurs, jak i na dwudniowy zjazd, który przewidziany jest na piątek i sobotę (7. – 8. czerwca). Formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie internetowej: https://www.19zjazd.ptchprie.pl/rejestracja.html

Podczas Zjazdu odbędą się także dwa kursy dodatkowe: „Szycie z mistrzami”, czyli praktyczne szkolenie z mikrochirurgii prowadzone przez prof. dr hab. n. med. Łukasza Krakowczyka (7. czerwca) oraz „Techniki mikrochirurgiczne w zabiegach rekonstrukcyjnych”, które poprowadzą: prof. dr hab. n. med. Adam Maciejewski, prof. dr hab. n. med. Łukasz Krakowczyk, dr n. med. Jakub Opyrchał i dr n. med. Daniel Bula (6. czerwca).

Dwudniowy Zjazd rozpocznie się w piątek, 7. czerwca, o 9:00. W tym dniu wykłady odbywać się będą do godziny 16:00, o 17:45 odbędzie się natomiast Walne Zebranie Członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Wykłady sobotnie rozpoczną się o 9:30 i przewidziane są na około siedem godzin.

Ramowy program naukowy Zjazdu znaleźć można na stronie: https://www.19zjazd.ptchprie.pl/program_naukowy_1.html

Do obejrzenia w Medyczna TV relacji video z XIX Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej zapraszamy 15. czerwca. Tymczasem zapraszamy do przypomnienia sobie XVIII Zjazdu, który w roku 2022 odbył się w Szczecinie:

Patronami medialnymi XIX Zjazdu PTChPRiE są:

Grupa Medialna „Estetyka i Chirurgia – Medyczna TV” oraz Golden Medical Media