Strona główna Wydarzenia Biostymulatory – rejestracja na konferencję naukowo-szkoleniową PTMEiAA

Biostymulatory – rejestracja na konferencję naukowo-szkoleniową PTMEiAA

Jak wyprzedzić czas i czy (te) oczy mogą kłamać?… – także na te pytania poznają odpowiedź już w najbliższą sobotę lekarze z całej Polski, którzy wybiorą się na pierwszą w tym roku naukowo-szkoleniową konferencję Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, w Warszawie. O biostymulatorach opowiedzą szkoleniowcy i wykładowcy związani z firmami: BD Aesthetic, Croma, IBSA i Mesoestetic.

Dziewięciogodzinna konferencja odbędzie się w hotelu Focus Premium przy ul. Suwak w Warszawie. Dwanaście poświęconych biostymulatorom wykładów, to podróż od nauki do praktyki: wśród wykładów znajdą się m.in.: omówienie dzisiejszego stanu wiedzy o biostymulatorach tkankowych i możliwości ich wykorzystania w medycynie estetycznej (prof. dr hab. n. med. Wioletta Barańska – Rybak, dr hab. n. med. Agnieszka Surowiecka, dr n. med. Cezary Pszenny), wskazanie możliwości zabiegowych i różnic pomiędzy bioremodelingiem, a biostymulacją (dr Monika Nunberg-Sawicka, dr Damian Drążewski), a także omówienie powikłań po biostymulatorach (dr Edyta Adamczyk-Kutera i dr n. ekon. lek. Dorota Wydro).

Program konferencji dostępny jest na stronie https://www.ptmeiaa.pl/aktualnosci/super-news/#program , na tej samej stronie znaleźć można formularz rejestracyjny (zapisy wciąż trwają).

Partnerem wydarzenia jest Grupa Medialna „Estetyka i Chirurgia – Medyczna TV”.