Strona główna Dermatologia i Laryngologia XL Hair – nie tylko na włosy

XL Hair – nie tylko na włosy

xl hair na porost brwi

Kolejne tygodnie mojego testu preparatu wspomagającego wzrost i odżywienie włosów, i hamującego ich wypadanie, mijają szybko. Już się przyzwyczaiłam do cotygodniowych wizyt w gabinecie medycyny estetycznej dr n.med. Magdaleny Popko i zaczynam podejrzewać, że jak kuracja się zakończy, to jeszcze przez jakiś czas z przyzwyczajenia będę tam jeździć 😉

W czasie kuracji poznaję wiele osób, które piszą do mnie dzieląc się swoimi „włosowymi” historiami. Są to osoby które tak, jak ja, walczą o zachowanie pięknych i mocnych włosów lub zmagają się z ich nadmiernym wypadaniem na skutek różnych czynników. Ci, którzy tak, jak ja, z powodzeniem stosują terapię XL Hair, zwrócili mi uwagę na nowe, ciekawe zalety stosowania tego preparatu.

Wielokrotnie wspominałam, że preparat XL Hair wyróżnia się działaniem regenerującym. Zawiera czynniki wzrostu i białka biomimetyczne. Składniki te skutecznie ograniczają wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn. Dodatkowo, stymulacja krążenia i pobudzenie cebulek włosowych wzmacnia ich odrastanie.

Pacjenci zwrócili mi uwagę, że preparat w ich odczuciu doskonale sprawdza się jako terapia wspomagająca po utracie włosów w czasie ciąży i w czasie chemioterapii. Co ciekawe, sprawdza się nie tylko w przypadku włosów na głowie, ale także wspomaga odrastanie brwi u osób cierpiących na ich zanik (!) Tę mezoterapię w zestawie z powodzeniem zastosowano także do walki z uporczywym łupieżem i przetłuszczaniem się włosów.

Na Wasze historie związane z kuracjami na włosy czekam pod adresem mailowym: redakcja@estetykaichirurgia.pl 🙂